Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 581

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 11:25)
    jego strata....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 11:24)
    niby nie ale kawa wystygnie...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 10:46)
    Krysiu, w tajemnicy Ci powiem, że mnie też się zdarzało tutaj podglądać, tylko Piotrowi nic nie mów.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:38)
    Właściwe to całe wybrzeże zrobiło sie trendy...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:37)
    Widzę, że w tym roku Gdańsk zrobił się trendy na naszym portalu. Kolejna ciekawa wycieczka.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:35)
    widzę, że ruinki z tyłu mają się dobrze...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:34)
    ty, ty, podglądaczu...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:33)
    to już miałeś blisko do jednej z naszych Kolumberek, mogłeś wpaść na kawkę.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:31)
    czy odkryłeś tę tajemnicę?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2011 8:30)
    to dobra wiadomość. Dawno nie byłam na tamtejszym dworcu, łatwiej będzie znaleźć.