Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 578
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Szymonie ładna wycieczka i zdjęcia. Pogoda, chmury, była bardzo dynamiczna co dodało zdjęciom niepowtarzalnego uroku.
-
Czarku, jutro wrócę.
-
Joasiu, jak będziesz w okolicy to znajdź czas na Monaco, warto.
-
U mnie na odwrót, ale to pewnie przez to, że byłam w Monaco.
-
śliczna ta rybka.
-
właśnie w Monaco widziałam najpiękniejsze akwaria.
-
muzeum w środku jest naprawdę super.
-
super widoczek.
-
podobnego pstryknęłam we Włoszech.
-
widać, że mieszkańcy długowieczni tam są....
-
Szymonie ładna wycieczka i zdjęcia. Pogoda, chmury, była bardzo dynamiczna co dodało zdjęciom niepowtarzalnego uroku.
-
Czarku, jutro wrócę.
-
Joasiu, jak będziesz w okolicy to znajdź czas na Monaco, warto.
-
U mnie na odwrót, ale to pewnie przez to, że byłam w Monaco.
-
śliczna ta rybka.
-
właśnie w Monaco widziałam najpiękniejsze akwaria.
-
muzeum w środku jest naprawdę super.
-
super widoczek.
-
podobnego pstryknęłam we Włoszech.
-
widać, że mieszkańcy długowieczni tam są....