Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 578

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (15.10.2011 21:39)
    Szymonie ładna wycieczka i zdjęcia. Pogoda, chmury, była bardzo dynamiczna co dodało zdjęciom niepowtarzalnego uroku.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (15.10.2011 21:07)
    Czarku, jutro wrócę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 18:25)
    Joasiu, jak będziesz w okolicy to znajdź czas na Monaco, warto.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:58)
    U mnie na odwrót, ale to pewnie przez to, że byłam w Monaco.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:52)
    śliczna ta rybka.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:52)
    właśnie w Monaco widziałam najpiękniejsze akwaria.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:50)
    muzeum w środku jest naprawdę super.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:41)
    super widoczek.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:35)
    podobnego pstryknęłam we Włoszech.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2011 17:33)
    widać, że mieszkańcy długowieczni tam są....