Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 576

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 15:54)
    aaaa....obiektyw, wygrałam trochę talonów do salonu foto i wystarczyło na Nikusia 18-200mm. Przynajmniej nie muszę targać ze sobą 300mm, jeden klamot mniej w plecaku.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 15:20)
    dzięki za wizytkę i spacerek.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 15:18)
    już pokazałam, ale jeszcze gdzieś pójdę, bo pogoda fotogeniczna jest.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 14:54)
    witaj w klubie stu-tysięczników. gratuluje.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 12:12)
    ależ się rozgadałeś, następnym razem, jak będziesz miał coś do powiedzenia, to rób to na swoim profilu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (16.10.2011 23:31)
    zdjęć dowodowych nie ma, on jest niepełnoletni...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (16.10.2011 23:12)
    Marku, to zaledwie 1% tego co zrobiłeś, nalegam na więcej, co najmniej 50%.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (16.10.2011 23:09)
    ja już nic nie mówię, w milczeniu oglądam i zachwycie....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (16.10.2011 23:08)
    ale przystojniaczek.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (16.10.2011 23:07)
    Marku, powinni Ci tego zabronić.