Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 575

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 18:41)
    dzięki za zaduszkową wizytę...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 18:40)
    dzięki za zaduszkowy spacer.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 10:07)
    Lubię takie przymrozki o świcie, ładne plenerki się robią.
    Dzięki za wizytę.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 10:01)
    ładne takie trawki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 10:00)
    albo zima ma falstart...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.10.2011 9:58)
    dzięki za jesienny spacer.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 22:27)
    Aniu, dzięki za wizytę i plusiki...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 21:13)
    Piotrze, dzięki za wizytę.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 18:47)
    trochę cięższy jest, ale jeden mi odpadł z ciężkiego plecaka.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.10.2011 16:01)
    co tam Panie w Smokolandii?
    też taka ładna jesień jak u nas?