Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 575
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za zaduszkową wizytę...
-
dzięki za zaduszkowy spacer.
-
Lubię takie przymrozki o świcie, ładne plenerki się robią.
Dzięki za wizytę.
-
ładne takie trawki.
-
albo zima ma falstart...
-
dzięki za jesienny spacer.
-
Aniu, dzięki za wizytę i plusiki...
-
Piotrze, dzięki za wizytę.
-
trochę cięższy jest, ale jeden mi odpadł z ciężkiego plecaka.
-
co tam Panie w Smokolandii?
też taka ładna jesień jak u nas?
-
dzięki za zaduszkową wizytę...
-
dzięki za zaduszkowy spacer.
-
Lubię takie przymrozki o świcie, ładne plenerki się robią.
Dzięki za wizytę. -
ładne takie trawki.
-
albo zima ma falstart...
-
dzięki za jesienny spacer.
-
Aniu, dzięki za wizytę i plusiki...
-
Piotrze, dzięki za wizytę.
-
trochę cięższy jest, ale jeden mi odpadł z ciężkiego plecaka.
-
co tam Panie w Smokolandii?
też taka ładna jesień jak u nas?