Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 572

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.10.2011 16:06)
    witam Agnieszko i dziękuję za wizytę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.10.2011 11:21)
    Miło było powspominać poczciwą Wenecję.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.10.2011 10:38)
    dzięki za wizytę.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 22:53)
    fajne niebo, takie dynamiczne.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 22:51)
    Piotrek, vielen Dank.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 20:11)
    nie Ty jedna.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 18:53)
    dzięki za berliński spacer.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 18:52)
    ale prawdziwy.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 18:51)
    hi, hi... jak się zaczyna czytać twoją podróż, to w pierwszej chwili przychodzi człowiekowi do głowy myśl "ktoś tu wstał lewą nogą..."
    Przyznam Ci się szczerze, że jak jechałam tranzytem przez całą Danię do Hantsholm, na prom, to widoki z autostrady też mnie nie powaliły, ale mam nadzieję, że jak pojadę kiedyś to jednak spodoba mi się ten kraj.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (20.10.2011 15:20)
    dzięki za spacer po odkopanych starociach.