Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 534
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Spędziłam w Budapeszcie kilka dni ale w 1984 r. Bardzo mi się to miasto podobało i chętnie przypomnę sobie znane miejsca. Zdjęcia też piękne.
-
Parlament nocą zawsze pięknie się prezentował.
-
I robi wrażenie, ja byłam na majówkę w Grabarce, niesamowite miejsce. Byłam też w Wasilkowie i widzę, że ominęłam piękne miejsce, bo nie doczytałam w przewodniku... szkoda.
-
piękne...
-
niesamowite...
-
Sądząc po ilości ludzi na ulicach to był poranny spacer, bardzo ładne zdjęcia.
Co do opisów zdjęć, jestem "za", wg mnie jest to nie tylko forma szacunku dla widza, jest to też informacja co zdjęcie zawiera, nie wszyscy znają zabytki nawet takiego miasta jak Kraków.
-
piękne miejsce, sam wulkan przypomina Namaskard na Islandii, gdzie też wszystko wrze i bulgoce.
-
dzięki za spacer po Gdańsku.
-
dzięki za wizytę w Gdańsku.
-
dzięki za plusiki i komentarze.
-
Spędziłam w Budapeszcie kilka dni ale w 1984 r. Bardzo mi się to miasto podobało i chętnie przypomnę sobie znane miejsca. Zdjęcia też piękne.
-
Parlament nocą zawsze pięknie się prezentował.
-
I robi wrażenie, ja byłam na majówkę w Grabarce, niesamowite miejsce. Byłam też w Wasilkowie i widzę, że ominęłam piękne miejsce, bo nie doczytałam w przewodniku... szkoda.
-
piękne...
-
niesamowite...
-
Sądząc po ilości ludzi na ulicach to był poranny spacer, bardzo ładne zdjęcia.
Co do opisów zdjęć, jestem "za", wg mnie jest to nie tylko forma szacunku dla widza, jest to też informacja co zdjęcie zawiera, nie wszyscy znają zabytki nawet takiego miasta jak Kraków. -
piękne miejsce, sam wulkan przypomina Namaskard na Islandii, gdzie też wszystko wrze i bulgoce.
-
dzięki za spacer po Gdańsku.
-
dzięki za wizytę w Gdańsku.
-
dzięki za plusiki i komentarze.