Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 534

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 21:42)
    Spędziłam w Budapeszcie kilka dni ale w 1984 r. Bardzo mi się to miasto podobało i chętnie przypomnę sobie znane miejsca. Zdjęcia też piękne.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 21:36)
    Parlament nocą zawsze pięknie się prezentował.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 19:16)
    I robi wrażenie, ja byłam na majówkę w Grabarce, niesamowite miejsce. Byłam też w Wasilkowie i widzę, że ominęłam piękne miejsce, bo nie doczytałam w przewodniku... szkoda.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 19:14)
    piękne...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 19:13)
    niesamowite...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 19:12)
    Sądząc po ilości ludzi na ulicach to był poranny spacer, bardzo ładne zdjęcia.
    Co do opisów zdjęć, jestem "za", wg mnie jest to nie tylko forma szacunku dla widza, jest to też informacja co zdjęcie zawiera, nie wszyscy znają zabytki nawet takiego miasta jak Kraków.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 18:59)
    piękne miejsce, sam wulkan przypomina Namaskard na Islandii, gdzie też wszystko wrze i bulgoce.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2012 18:49)
    dzięki za spacer po Gdańsku.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2012 21:38)
    dzięki za wizytę w Gdańsku.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (24.05.2012 21:37)
    dzięki za plusiki i komentarze.