Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 523
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nowoczesność w domu i zagrodzie.
-
Niesamowita podróż i niesamowita okazja, cieszę się, że zrealizowałaś swoje marzenia, chociaż przyznam się szczerze, że brakuje mi jakiegoś współtowarzysza tej pięknej podróży, brakowało mi tego, gdy zdobywałaś samotnie wulkany w dniu urodzin....
Gratuluję jeszcze raz.
-
ciekawe, co autor miał na myśli?
-
My najtańszy nocleg, w hostelu, mieliśmy po 4 euro, w promocji. Ja osobiście bardzo lubię to miasto, mimo że rozkopane. Polecam w październiku imprezę Berlin Lights, Berlin w nocnej iluminacji, super.
Poczdam to miejsce, do którego ciągle się wybieram, ale kiedyś dotrę.
-
wg mnie to stara maszyna do szycia, przerobiona na stół.
-
dzięki, w takim razie czekam....
-
Ciągle oglądam wiele zdjęć z tego pięknego miejsca, trzeba będzie w końcu pojechać.
-
Jakoś nigdy nie oglądałam żadnego miasta od strony rzeki, będę musiała się kiedyś "szarpnąć" na taką wycieczkę...
-
Czekam zatem z niecierpliwością na cdn. Od kilku lat chodzi mi po głowie podróż koleją transsyberyjską i jakoś nie mogę się zdecydować. Ale Ty chyba nią nie jechałeś? Może za sprawą Twoich podróży w końcu się zdecyduję na wypad w tamte strony.
-
Marcinie, piękna, kolorowa podróż. Piękne miasto, piękne cerkiewki, no i stara zabudowa drewniana robi ważenie.
Podasz nam jakieś szczegóły techniczne wyjazdu?
-
nowoczesność w domu i zagrodzie.
-
Niesamowita podróż i niesamowita okazja, cieszę się, że zrealizowałaś swoje marzenia, chociaż przyznam się szczerze, że brakuje mi jakiegoś współtowarzysza tej pięknej podróży, brakowało mi tego, gdy zdobywałaś samotnie wulkany w dniu urodzin....
Gratuluję jeszcze raz. -
ciekawe, co autor miał na myśli?
-
My najtańszy nocleg, w hostelu, mieliśmy po 4 euro, w promocji. Ja osobiście bardzo lubię to miasto, mimo że rozkopane. Polecam w październiku imprezę Berlin Lights, Berlin w nocnej iluminacji, super.
Poczdam to miejsce, do którego ciągle się wybieram, ale kiedyś dotrę. -
wg mnie to stara maszyna do szycia, przerobiona na stół.
-
dzięki, w takim razie czekam....
-
Ciągle oglądam wiele zdjęć z tego pięknego miejsca, trzeba będzie w końcu pojechać.
-
Jakoś nigdy nie oglądałam żadnego miasta od strony rzeki, będę musiała się kiedyś "szarpnąć" na taką wycieczkę...
-
Czekam zatem z niecierpliwością na cdn. Od kilku lat chodzi mi po głowie podróż koleją transsyberyjską i jakoś nie mogę się zdecydować. Ale Ty chyba nią nie jechałeś? Może za sprawą Twoich podróży w końcu się zdecyduję na wypad w tamte strony.
-
Marcinie, piękna, kolorowa podróż. Piękne miasto, piękne cerkiewki, no i stara zabudowa drewniana robi ważenie.
Podasz nam jakieś szczegóły techniczne wyjazdu?