Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 518

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.08.2012 9:48)
    jakie kochające dziecko...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.08.2012 9:24)
    ++++
  3. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:33)
    można jeszcze spróbować odwrócić prysznic w drugą stronę, wtedy wygodniej będzie i bez parasola
  4. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:25)
    to było niedaleko Seljalandsfoss.
    tu jest inne ujęcie:
    http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/905835,1,0,985,islandia.html
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:14)
    nie wiem, ja nie próbowałam, ale zapach i owszem...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:12)
    tak, po katastrofie naszej.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:11)
    nie masz innego ujęcia?
  8. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:09)
    Widziałam, ale to chyba wyjątek od reguły.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:06)
    No to już masz kumpla.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 22:05)
    pewnie dlatego, że południe jest bardziej zielone i mają co skubać.