Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 518
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
jakie kochające dziecko...
-
++++
-
można jeszcze spróbować odwrócić prysznic w drugą stronę, wtedy wygodniej będzie i bez parasola
-
to było niedaleko Seljalandsfoss.
tu jest inne ujęcie:
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/905835,1,0,985,islandia.html
-
nie wiem, ja nie próbowałam, ale zapach i owszem...
-
tak, po katastrofie naszej.
-
nie masz innego ujęcia?
-
Widziałam, ale to chyba wyjątek od reguły.
-
No to już masz kumpla.
-
pewnie dlatego, że południe jest bardziej zielone i mają co skubać.
-
jakie kochające dziecko...
-
++++
-
można jeszcze spróbować odwrócić prysznic w drugą stronę, wtedy wygodniej będzie i bez parasola
-
to było niedaleko Seljalandsfoss.
tu jest inne ujęcie:
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/905835,1,0,985,islandia.html -
nie wiem, ja nie próbowałam, ale zapach i owszem...
-
tak, po katastrofie naszej.
-
nie masz innego ujęcia?
-
Widziałam, ale to chyba wyjątek od reguły.
-
No to już masz kumpla.
-
pewnie dlatego, że południe jest bardziej zielone i mają co skubać.