Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 520

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:31)
    przepiekne.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:30)
    klasyka ujęcia.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:26)
    widać, że smoki wzbudzały zainteresowanie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:25)
    pamiętam, że na południu spotykaliśmy dużo koników.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:24)
    w końcu nie codziennie widują smoka...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:22)
    też jechałam, przejazd drogą robi wrażenie.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:17)
    to typowe dla Islandii, jedziesz drogą, której nie widzisz...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:13)
    tak patrzę, ja go chyba oglądałam z drugiego brzegu...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:11)
    ale wrażenie robi...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (20.08.2012 21:10)
    super miejsce.