Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 494
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
wysyłałam kartki do znajomych (okolicznościowy stempel), Do Mikołaja pisałam, ale paczki nie dostałam a byłam grzeczna.
-
chyba jakaś malutka jest, bo nieraz widzę zdjęcia ze słonkiem.
-
oczywiście...
-
to już jest nas trzech....
-
jakich komarów????
-
oj, tak.
-
ale tylko troche, najbardziej marzyło mi się słonko o północy, ale na to nie było szans.
-
Oooo, mamuńciu, to Tobie też należą się Duże Brawa. Ja podziwiałam nie tylko tego pana (spotkałyśmy go jeszcze raz pod globusem), ale wszystkich rowerzystów. Jeździłam przez prawie 15 lat rowerem turystycznie, więc wiem jaki to wysiłek, ale też serce mi się kroiło, że też tak nie jadę.
-
rowerzystów było naprawdę wielu, ale tego pana, z racji wieku, naprawdę podziwiałyśmy. Był z RPA, rowerem jechał z Tromso, przez Nordkapp w stronę granicy z Rosją.
-
ten kształt mostu jest charakterystyczny dla całej Norwegii a przy okazji fotogeniczny.
-
wysyłałam kartki do znajomych (okolicznościowy stempel), Do Mikołaja pisałam, ale paczki nie dostałam a byłam grzeczna.
-
chyba jakaś malutka jest, bo nieraz widzę zdjęcia ze słonkiem.
-
oczywiście...
-
to już jest nas trzech....
-
jakich komarów????
-
oj, tak.
-
ale tylko troche, najbardziej marzyło mi się słonko o północy, ale na to nie było szans.
-
Oooo, mamuńciu, to Tobie też należą się Duże Brawa. Ja podziwiałam nie tylko tego pana (spotkałyśmy go jeszcze raz pod globusem), ale wszystkich rowerzystów. Jeździłam przez prawie 15 lat rowerem turystycznie, więc wiem jaki to wysiłek, ale też serce mi się kroiło, że też tak nie jadę.
-
rowerzystów było naprawdę wielu, ale tego pana, z racji wieku, naprawdę podziwiałyśmy. Był z RPA, rowerem jechał z Tromso, przez Nordkapp w stronę granicy z Rosją.
-
ten kształt mostu jest charakterystyczny dla całej Norwegii a przy okazji fotogeniczny.