Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 455
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
uliczka prześliczna, okazuje się, że można żyć bez tych durnych reklam.
-
ale z tą mgłą jej do twarzy.
-
przynajmniej jabłkami mogłeś się poobjadać.
-
Marcinie, dzięki za warszawski spacer, też masz jakieś przykre wspomnienia u Samsona?
-
ale pamiętam, że uchodził za "haj lajf".
-
dokładnie, jak stadion narodowy, to naród chciałby go zobaczyć.
-
już bez auta byłoby dużo lepiej.
-
Ładnie pokazane niemieckie miasta i ciekawa podróż.
-
no, widzę, że wracasz do formy...
-
ale już przełamałeś pierwsze lenistwo przychodząc do nas i logując się, bardzo doceniamy ten wysiłek.
-
uliczka prześliczna, okazuje się, że można żyć bez tych durnych reklam.
-
ale z tą mgłą jej do twarzy.
-
przynajmniej jabłkami mogłeś się poobjadać.
-
Marcinie, dzięki za warszawski spacer, też masz jakieś przykre wspomnienia u Samsona?
-
ale pamiętam, że uchodził za "haj lajf".
-
dokładnie, jak stadion narodowy, to naród chciałby go zobaczyć.
-
już bez auta byłoby dużo lepiej.
-
Ładnie pokazane niemieckie miasta i ciekawa podróż.
-
no, widzę, że wracasz do formy...
-
ale już przełamałeś pierwsze lenistwo przychodząc do nas i logując się, bardzo doceniamy ten wysiłek.