Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 455

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:28)
    uliczka prześliczna, okazuje się, że można żyć bez tych durnych reklam.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:24)
    ale z tą mgłą jej do twarzy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:23)
    przynajmniej jabłkami mogłeś się poobjadać.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:19)
    Marcinie, dzięki za warszawski spacer, też masz jakieś przykre wspomnienia u Samsona?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:17)
    ale pamiętam, że uchodził za "haj lajf".
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:15)
    dokładnie, jak stadion narodowy, to naród chciałby go zobaczyć.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 19:14)
    już bez auta byłoby dużo lepiej.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.01.2013 12:15)
    Ładnie pokazane niemieckie miasta i ciekawa podróż.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.01.2013 21:53)
    no, widzę, że wracasz do formy...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.01.2013 21:40)
    ale już przełamałeś pierwsze lenistwo przychodząc do nas i logując się, bardzo doceniamy ten wysiłek.