Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 418
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za wspólne kibicowanie.
-
dzięki za wizytę.
-
raczej miedzy nogami, ale to wina braku koszy, niestety.
-
to były jedyne trzy Dziewczynki jakie spotkałam, a tak, to same Chłopaki dookoła.
-
to jeszcze było przed końcem świata, ale widać, że atmosfera sportowa udzielała się wszystkim.
-
a nasze koziołki były codziennie przebierane we flagi państw, które akurat rozgrywały mecze.
Calleh - nasze koziołki zawsze są trendy...
-
Wtedy sie ładnie prezentował, dziś tonie w brudzie.
-
tylko na oczach.
-
wszyscy kibice ciągle pozowali przed obiektywami, super było.
-
komu buzi...
-
dzięki za wspólne kibicowanie.
-
dzięki za wizytę.
-
raczej miedzy nogami, ale to wina braku koszy, niestety.
-
to były jedyne trzy Dziewczynki jakie spotkałam, a tak, to same Chłopaki dookoła.
-
to jeszcze było przed końcem świata, ale widać, że atmosfera sportowa udzielała się wszystkim.
-
a nasze koziołki były codziennie przebierane we flagi państw, które akurat rozgrywały mecze.
Calleh - nasze koziołki zawsze są trendy... -
Wtedy sie ładnie prezentował, dziś tonie w brudzie.
-
tylko na oczach.
-
wszyscy kibice ciągle pozowali przed obiektywami, super było.
-
komu buzi...