Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 418

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 12:11)
    dzięki za wspólne kibicowanie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 12:10)
    dzięki za wizytę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 12:05)
    raczej miedzy nogami, ale to wina braku koszy, niestety.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 12:03)
    to były jedyne trzy Dziewczynki jakie spotkałam, a tak, to same Chłopaki dookoła.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 12:00)
    to jeszcze było przed końcem świata, ale widać, że atmosfera sportowa udzielała się wszystkim.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 11:59)
    a nasze koziołki były codziennie przebierane we flagi państw, które akurat rozgrywały mecze.
    Calleh - nasze koziołki zawsze są trendy...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 11:55)
    Wtedy sie ładnie prezentował, dziś tonie w brudzie.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 11:53)
    tylko na oczach.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 11:52)
    wszyscy kibice ciągle pozowali przed obiektywami, super było.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 11:50)
    komu buzi...