Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 416

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:49)
    chcesz mi siostrę zabić, czy co?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:48)
    nie tyle weszło na kartę. Bałam się, że mi ten w tych kolorowych kudełkach ucieknie, a tamten stał...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:46)
    Marku, trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi, ja też na rynku wstawałam i siadałam razem z Irlandczykami, we wspólnej zabawie.
    A tak na poważnie jakoś reportaż nie do końca mi leży, portrety wcale, nieraz robię zdjęcia ale widzę, że to nie to. Jednak chodzę na takie imprezy, bo gdzieś trzeba ćwiczyć.
    Dzielny wojak Szwejk powiedział kiedyś, że "najłatwiej jest sfotografować dworzec, bo się nie rusza" i coś w tym jest. Ja najbardziej wolę ladszafciki, bo też się nie ruszają...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:35)
    może się rozglądała za następnym ujęciem.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:34)
    całkiem możliwe, wszak dzisiaj mecz jakiś gramy.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:32)
    wiem, statyw w domciu został.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:32)
    to już trzecie "fajne", jestem pod wrażeniem.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:31)
    w tym przypadku policja nie kosiła, tylko udzielała (po angielsku) informacji o najbliższym parkingu.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:28)
    nie ma w prawo.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.02.2013 13:26)
    też tak kombinowałam, ale chciałam, żeby ratusz był cały.
    Mam chyba jakieś ujecia z dziabniętym ratuszem.