Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 405

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 9:35)
    to siostra, była trochę zaspana, ale tak w ogóle, to o tej porze można tam spotkać wielu wędkarzy i fotografów.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 9:33)
    autorka zdjęć próbowała nadążyć za bociankiem...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 9:28)
    mnie się kojarzy z kurtyną.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (11.02.2013 9:28)
    reumatyzm pewnie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 22:18)
    cieszę się, że jest więcej takich osób jak ja.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 22:14)
    ale tylko do połowy, dół został i rośnie dalej.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 21:30)
    ja kiedyś w Grecji trafiłam na ceremonię ślubu, super było.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 21:29)
    co to za chłop, co siedzi przy lampie a nie przy kuflu piwa?....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 21:24)
    zwiedzałaś czy korzystałaś?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.02.2013 21:23)
    to prawda.