Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 371
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
moje na ogródku tak nie kwitną, tzn. są mniejsze.
-
ja też.
-
tylko mi nie pisz, że to tegoroczne.
-
śliczne, u mnie na ogródku były tylko dwa, malutkie.
-
ależ pięknie wyłażą z tego śniegu...
-
Leszku, żubry dziękują za spacer po Podlasiu, jest nam tym bardziej milo, że przygotowując podróż podglądałam min. Twoje wycieczki.
-
Ja też pewnie za jakiś czas powrócę, bo wszystkiego nie widziałam a miejsce urokliwe.
-
a ja myślałam o jakimś koncercie. Co do taśmy to nie pamiętam, my siedziałyśmy na peronie.
-
z lewej od góry najlepiej zacząć....
-
tak, czytałam o tych legendach.
-
moje na ogródku tak nie kwitną, tzn. są mniejsze.
-
ja też.
-
tylko mi nie pisz, że to tegoroczne.
-
śliczne, u mnie na ogródku były tylko dwa, malutkie.
-
ależ pięknie wyłażą z tego śniegu...
-
Leszku, żubry dziękują za spacer po Podlasiu, jest nam tym bardziej milo, że przygotowując podróż podglądałam min. Twoje wycieczki.
-
Ja też pewnie za jakiś czas powrócę, bo wszystkiego nie widziałam a miejsce urokliwe.
-
a ja myślałam o jakimś koncercie. Co do taśmy to nie pamiętam, my siedziałyśmy na peronie.
-
z lewej od góry najlepiej zacząć....
-
tak, czytałam o tych legendach.