Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 371

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2013 9:15)
    moje na ogródku tak nie kwitną, tzn. są mniejsze.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2013 9:15)
    ja też.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2013 9:13)
    tylko mi nie pisz, że to tegoroczne.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2013 9:13)
    śliczne, u mnie na ogródku były tylko dwa, malutkie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (19.03.2013 9:12)
    ależ pięknie wyłażą z tego śniegu...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2013 20:48)
    Leszku, żubry dziękują za spacer po Podlasiu, jest nam tym bardziej milo, że przygotowując podróż podglądałam min. Twoje wycieczki.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2013 20:46)
    Ja też pewnie za jakiś czas powrócę, bo wszystkiego nie widziałam a miejsce urokliwe.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.03.2013 9:20)
    a ja myślałam o jakimś koncercie. Co do taśmy to nie pamiętam, my siedziałyśmy na peronie.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (17.03.2013 18:13)
    z lewej od góry najlepiej zacząć....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.03.2013 18:02)
    tak, czytałam o tych legendach.