Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 368
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Smoku - Kolumberowicz potrafi...
-
doobejrzałam magnolie i już się nie mogę doczekać kiedy znowu zakwitną.
-
u nas dzisiaj słonko cały dzień przyświecało to i w dzień nazbierało się 5 plusów na termometrze, ale w cieniu jeszcze zaciąga zimnem.
Pewnie trzeba zaczekać aż księżyc do pełni dojdzie i zmieni pogodę...
-
mnie się zawsze wydaje, że one są poprzyklejane i zawsze się dziwię co za idiota wpadł na taki pomysł.
-
super miejsce, takie ogrody zawsze są miłą odskocznią od codziennego zabiegania.
-
uwielbiam kwitnące kaktusy.
-
Jak dla mnie to zabrakło zdjęć w wieczornej iluminacji, ale jarmark ciekawy.
-
to nasze rzeźby lodowe miały więcej szczęścia, stały cały tydzień.
-
tego znam z moich zdjęć.
-
czy to pole mini golfa?
-
Smoku - Kolumberowicz potrafi...
-
doobejrzałam magnolie i już się nie mogę doczekać kiedy znowu zakwitną.
-
u nas dzisiaj słonko cały dzień przyświecało to i w dzień nazbierało się 5 plusów na termometrze, ale w cieniu jeszcze zaciąga zimnem.
Pewnie trzeba zaczekać aż księżyc do pełni dojdzie i zmieni pogodę... -
mnie się zawsze wydaje, że one są poprzyklejane i zawsze się dziwię co za idiota wpadł na taki pomysł.
-
super miejsce, takie ogrody zawsze są miłą odskocznią od codziennego zabiegania.
-
uwielbiam kwitnące kaktusy.
-
Jak dla mnie to zabrakło zdjęć w wieczornej iluminacji, ale jarmark ciekawy.
-
to nasze rzeźby lodowe miały więcej szczęścia, stały cały tydzień.
-
tego znam z moich zdjęć.
-
czy to pole mini golfa?