Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 368

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (27.03.2013 20:02)
    Smoku - Kolumberowicz potrafi...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (27.03.2013 19:50)
    doobejrzałam magnolie i już się nie mogę doczekać kiedy znowu zakwitną.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 21:33)
    u nas dzisiaj słonko cały dzień przyświecało to i w dzień nazbierało się 5 plusów na termometrze, ale w cieniu jeszcze zaciąga zimnem.
    Pewnie trzeba zaczekać aż księżyc do pełni dojdzie i zmieni pogodę...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 21:26)
    mnie się zawsze wydaje, że one są poprzyklejane i zawsze się dziwię co za idiota wpadł na taki pomysł.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 10:07)
    super miejsce, takie ogrody zawsze są miłą odskocznią od codziennego zabiegania.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 9:59)
    uwielbiam kwitnące kaktusy.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 9:57)
    Jak dla mnie to zabrakło zdjęć w wieczornej iluminacji, ale jarmark ciekawy.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 9:52)
    to nasze rzeźby lodowe miały więcej szczęścia, stały cały tydzień.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (25.03.2013 9:50)
    tego znam z moich zdjęć.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (22.03.2013 19:45)
    czy to pole mini golfa?