Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 366

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 14:16)
    dla takich widoków budzącego się dnia warto wstać w środku nocy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 14:02)
    i jaka piękna.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 14:00)
    ale za to stoi samotnie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:59)
    sprawdza czy woda mokra.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:52)
    tak...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:52)
    pewnie tak, świątynia otwarta jest w niedzielę, w tygodniu możesz pozaglądać przez szybkę.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:46)
    mnie to w zasadzie nie wkurza, ale wkurza mnie jak widzę setki małych brzózek pościnanych na Boże Ciało dla ozdobienia ulicy i potem pewnie wyrzuconych.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:44)
    Olgo, Irenko, Babalenko, Piotrusiu i inni - dzięki za wspólny spacer po opolskich kościołach.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:40)
    to nie wiedziałam.
    W Skandynawii budowano miasta-kościoły, czyli domki dookoła kościoła, do których, z daleka, wierni przybywali już w sobotę aby w niedzielę wziąć udział w mszy. Przez cały tydzień domki stały puste.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:36)
    akurat po okolicy wędrował obraz Matki Boskiej i to na tę okoliczność.