Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 366
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dla takich widoków budzącego się dnia warto wstać w środku nocy.
-
i jaka piękna.
-
ale za to stoi samotnie.
-
sprawdza czy woda mokra.
-
tak...
-
pewnie tak, świątynia otwarta jest w niedzielę, w tygodniu możesz pozaglądać przez szybkę.
-
mnie to w zasadzie nie wkurza, ale wkurza mnie jak widzę setki małych brzózek pościnanych na Boże Ciało dla ozdobienia ulicy i potem pewnie wyrzuconych.
-
Olgo, Irenko, Babalenko, Piotrusiu i inni - dzięki za wspólny spacer po opolskich kościołach.
-
to nie wiedziałam.
W Skandynawii budowano miasta-kościoły, czyli domki dookoła kościoła, do których, z daleka, wierni przybywali już w sobotę aby w niedzielę wziąć udział w mszy. Przez cały tydzień domki stały puste.
-
akurat po okolicy wędrował obraz Matki Boskiej i to na tę okoliczność.
-
dla takich widoków budzącego się dnia warto wstać w środku nocy.
-
i jaka piękna.
-
ale za to stoi samotnie.
-
sprawdza czy woda mokra.
-
tak...
-
pewnie tak, świątynia otwarta jest w niedzielę, w tygodniu możesz pozaglądać przez szybkę.
-
mnie to w zasadzie nie wkurza, ale wkurza mnie jak widzę setki małych brzózek pościnanych na Boże Ciało dla ozdobienia ulicy i potem pewnie wyrzuconych.
-
Olgo, Irenko, Babalenko, Piotrusiu i inni - dzięki za wspólny spacer po opolskich kościołach.
-
to nie wiedziałam.
W Skandynawii budowano miasta-kościoły, czyli domki dookoła kościoła, do których, z daleka, wierni przybywali już w sobotę aby w niedzielę wziąć udział w mszy. Przez cały tydzień domki stały puste. -
akurat po okolicy wędrował obraz Matki Boskiej i to na tę okoliczność.