Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 367

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:34)
    ta jeszcze jest pozytywnie zakręcona...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.04.2013 13:29)
    Piotrze, niestety nie dane nam było zwiedzić świątynię to i w niewiedzy pozostajemy.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 19:41)
    przejeżdżałam nim, ładny, obok knajpa - omijać na odległość rzutu kamieniem....albo jeszcze szerzej....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 19:37)
    dzięki Marcinie,
    o kościołach opolskich zdecydował przypadek, czyli kolega mieszkający w Opolu.
    W Wielkopolsce też mamy swój szlak
    http://www.puszcza-zielonka.pl/turystyka/szlak-kosciolow-drewnianych/przebieg-szlaku.html
    chciałabym go przejechać, podobnie jak wiatraki ( mam już mapkę), ale sam wiesz jak to bywa: im bliżej domu tym większy brak czasu...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 19:01)
    dzięki za opolskie spacery.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 19:00)
    tak, te kościoły, które mogłyśmy zwiedzić były akurat otwarte bo ktoś je sprzątał.
    W Gołkowicach pan, który nas wpuścił do środka nie bardzo chciał się zgodzić na zdjęcia, bo mówił, że wklejanie ich w necie może być informacją dla potencjalnych złodziei, coś w tym pewnie jest.

    "Tylko czy zamknięty kościół komukolwiek/ czemukolwiek służy?" - na pewno służy miejscowym i dopóki, my zwiedzający nie uszanujemy takich miejsc, będziemy pukać do zamkniętych drzwi.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 11:54)
    mur chiński to jedna z budowli, która mnie fascynuje od czasów szkoły podstawowej, gdy się o nim dowiedziałam. Jest na mojej liście do zwiedzenia.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (30.03.2013 11:37)
    ja również przesyłam najlepsze życzenia dla wszystkich.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (28.03.2013 8:55)
    Piotrze dziękuję, że zostawiłeś dla mnie i innych trochę Brukseli do obfotografowania. Jak nadarzy się okazja to z pewnością pojadę.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (27.03.2013 20:04)
    ja też jeszcze nie byłam w Brukseli, z tym większą przyjemnością pospacerowałam w Twoim towarzystwie.