Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 346

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.05.2013 10:42)
    Kolejna podróż w super miejsce, lodowce są rzeczywiście niesamowite i robią wrażenie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (21.05.2013 10:28)
    Berlin dziękuje za wspólny spacer, wyjazd udany, jak widziałeś.
    W Pyrkowie, też wszystko o.k., nawet pogoda.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.05.2013 10:18)
    tak, a potem się okaże, że nie traficie na właściwy peron.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.05.2013 10:17)
    a jak na to wpadłeś?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.05.2013 11:37)
    osiołek? pijany? no coś ty....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (19.05.2013 11:45)
    Piękna podróż w niesamowite miejsce, gratuluję.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (19.05.2013 11:37)
    Zwierzaku, przepiękne te Twoje robótki na starociach.
    Super podróż udokumentowana pięknymi zdjęciami.
    Masz jeszcze trochę tych staroci?
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.05.2013 11:33)
    bardzo lubię kaktusy, dzięki...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (19.05.2013 11:20)
    normalnie miodzio...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.05.2013 11:15)
    tu już muszę napisać, że prześlicznej piękności fotka, podobnie jak pozostałe pod którymi tego nie napisałam...