Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 344

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 11:46)
    jakąś godzinę temu nie mogłam się zalogować, ale to krótko trwało, teraz jest o.k.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 11:43)
    Marcinie, w pełni się z Tobą zgadzam, pozdrawiam.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 11:41)
    Z ciekawością obejrzałam kolejną podróż po Bałkanach.
    widzę, że miałam więcej szczęścia i K. jakoś się kręcił.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 11:28)
    Bardzo mi się podoba pierwsze zdanie w Twojej podróży, teraz idę dalej poczytać.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 10:54)
    Leszku, dziękuję za nocne spacery po Berlinie.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 10:51)
    to zależy co kto lubi.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (26.05.2013 10:44)
    no nie, mundury z czasów NRD jakoś im wystarczają.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2013 22:32)
    jak będziesz w okolicy Pobiedzisk, to warto tam zajrzeć, piękne miejsce.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2013 22:29)
    zmęczony? nie, raczej wygląda słonka....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (25.05.2013 22:27)
    brakuje tylko babuleńki w chuście...