Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 348
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
tak, tu mamy wersję niemiecką...
-
nie, parkował sobie...
-
nie...
-
nie wiem.
-
ten jest bezpłatny...
-
nie zatrzymały, musiały wykupić bilet.
-
zgadzam się.
-
a szkoda, bo piosenka jest ładna. Ale często słyszę ją z ust naszego pokolenia.
-
dokładnie Piotrze, potem nie uwierzą, że była tam...
-
ktoś musi pracować żeby ktoś mógł wypoczywać.
-
tak, tu mamy wersję niemiecką...
-
nie, parkował sobie...
-
nie...
-
nie wiem.
-
ten jest bezpłatny...
-
nie zatrzymały, musiały wykupić bilet.
-
zgadzam się.
-
a szkoda, bo piosenka jest ładna. Ale często słyszę ją z ust naszego pokolenia.
-
dokładnie Piotrze, potem nie uwierzą, że była tam...
-
ktoś musi pracować żeby ktoś mógł wypoczywać.