Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 348

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 20:41)
    tak, tu mamy wersję niemiecką...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 20:40)
    nie, parkował sobie...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 20:38)
    nie...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 20:37)
    nie wiem.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 20:36)
    ten jest bezpłatny...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 9:41)
    nie zatrzymały, musiały wykupić bilet.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 9:39)
    zgadzam się.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 9:38)
    a szkoda, bo piosenka jest ładna. Ale często słyszę ją z ust naszego pokolenia.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 9:34)
    dokładnie Piotrze, potem nie uwierzą, że była tam...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (18.05.2013 9:32)
    ktoś musi pracować żeby ktoś mógł wypoczywać.