Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 333
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
po głównych niekoniecznie, tutaj akurat przy granicy, tak.
-
może ten Zlot Czarownic, ale to na przyszły rok.
-
piękna uliczka.
-
ładne ujęcie z tymi kamykami.
-
Marku, ja również dziękuję, makówki obejrzałam z wielką przyjemnością.
-
Agnieszko, dzięki za wspólny spacer.
-
ale asortyment, od A do Z.
-
Już dawno nie widziałam tylu maków na polach, ale pamiętam takie pola z dzieciństwa.
-
uczestniczka odpozdrawia.
-
i arbuz.
-
po głównych niekoniecznie, tutaj akurat przy granicy, tak.
-
może ten Zlot Czarownic, ale to na przyszły rok.
-
piękna uliczka.
-
ładne ujęcie z tymi kamykami.
-
Marku, ja również dziękuję, makówki obejrzałam z wielką przyjemnością.
-
Agnieszko, dzięki za wspólny spacer.
-
ale asortyment, od A do Z.
-
Już dawno nie widziałam tylu maków na polach, ale pamiętam takie pola z dzieciństwa.
-
uczestniczka odpozdrawia.
-
i arbuz.