Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 334

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (12.07.2013 9:43)
    smacznego...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (12.07.2013 9:42)
    i Pierwszy Piast.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (12.07.2013 9:40)
    Leszkiem?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (12.07.2013 9:29)
    i miejsce niedoszłego ogniska.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.07.2013 20:41)
    dziękuję za spacer po opolskich kościołach.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (13.06.2013 21:35)
    Em Dżeju, dzięki za wizytę i plusy. A w ogóle to fajnie, że sobie o nas przypomniałeś...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (13.06.2013 21:34)
    o...to...to..... pomożesz Renatce....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.06.2013 11:15)
    też, ale arbuz i torcik były najlepsze.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.06.2013 11:14)
    w tym miejscu akurat, błocko pięknie zasysało buciki...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.06.2013 11:13)
    w męce nie, akurat przestało padać...