Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 331
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
to prawda - widok imponujący....
-
ziemią też trzęsło?
-
Smoku, nie miałam łączności ze światem od pamiętnego wieczoru w Kórniku....właśnie odebrałam kompika od naprawy.
pozdrawiam z Pyrlandii...
-
Mam nadzieję, że nowy avatarek to i nowa energia do działań z nami.
buziaczki z Pyrkowa...
-
do szufli znajdziemy ochotników wśród pasażerów. To będzie atrakcja turystyczna....myślę, że taki pomysł by wypalił....
-
to znaczy, że były i plusy tego masowego picia gruźliczanki...
-
Piotrze, ja hekluje i sztrykuje od lat dziecięcych. Nasztrykowałam setki sweterków, z heklowaniem trochę gorzej było, ale mam w swoim dorobku kilkanaście serwet na ławy i stoły.
-
Ja również cieszę się, że Treize o nas nie zapomina, pozdrawiam.
No i na nowe zdjęcia czekamy....
-
Piotrze, jak Pani Janicka już udzierga ten sweterek, to liczę na zmianę avatarka.
-
Piękna impreza w pięknym miejscu, Piotrze dzięki za relację.
-
to prawda - widok imponujący....
-
ziemią też trzęsło?
-
Smoku, nie miałam łączności ze światem od pamiętnego wieczoru w Kórniku....właśnie odebrałam kompika od naprawy.
pozdrawiam z Pyrlandii... -
Mam nadzieję, że nowy avatarek to i nowa energia do działań z nami.
buziaczki z Pyrkowa... -
do szufli znajdziemy ochotników wśród pasażerów. To będzie atrakcja turystyczna....myślę, że taki pomysł by wypalił....
-
to znaczy, że były i plusy tego masowego picia gruźliczanki...
-
Piotrze, ja hekluje i sztrykuje od lat dziecięcych. Nasztrykowałam setki sweterków, z heklowaniem trochę gorzej było, ale mam w swoim dorobku kilkanaście serwet na ławy i stoły.
-
Ja również cieszę się, że Treize o nas nie zapomina, pozdrawiam.
No i na nowe zdjęcia czekamy.... -
Piotrze, jak Pani Janicka już udzierga ten sweterek, to liczę na zmianę avatarka.
-
Piękna impreza w pięknym miejscu, Piotrze dzięki za relację.