Komentarze użytkownika dino, strona 858
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
to ja mam do przodu - chyba 6 razy z czego tydzień mieszkałem, a reszta to wypady z okolicznych miejscowości na Costa Brava lub przejazdem jeszcze dalej...
-
maps.google nie potrafią przeliczyć drogi samochodem... :))))
ale jakby była .........to sądzę, że tydzień by mi wystarczył...
-
loca - samolotem z Monachium około 11 godzin...... a potem 10 samochodem do Warszawy....
z czego 4 h w Niemczech i 6 h w Polsce (a droga tak pół na pół wychodzi)....
-
nie słyszałem...
-
ja bym pojechał i do Stanow tylko drogi nie zbudowali :(
jestem długodystansowcem - mogę jechać i 30 godzin z małymi przerwami...
-
a moja koleżanka pytała ile czasu się jedzie samochodem na Dominikanę :)))
-
- witraża, bo jest taki nietypowy - malowane sylwetki na szkle, a nie składane z mozaiki kawałeczków - dzięki temy rysunek bardzo zyskuje na szczegółach
- zdjęcia, bo udało Ci się to ładnie pokazać
a plus znowu mi się nie zatwierdził - albo ja jestem za szybki na Kolumbera, albo on za wolny dla mnie... :)
-
przecież się śmieję!!!
ja kochałem geografię, jakoś wchodziły mi do głowy lokalizacje i nazwy, ale teraz
podpieram się mapą i googlami :)))
teraz GPS, inne cuda...
-
i na mnie ;)
-
Renato:
...Drogie dzieci, a gdzie jest wieża Eiffle'a?
Nie wiem proszę Pani, nie braliśmy... :))
:)
-
to ja mam do przodu - chyba 6 razy z czego tydzień mieszkałem, a reszta to wypady z okolicznych miejscowości na Costa Brava lub przejazdem jeszcze dalej...
-
maps.google nie potrafią przeliczyć drogi samochodem... :))))
ale jakby była .........to sądzę, że tydzień by mi wystarczył... -
loca - samolotem z Monachium około 11 godzin...... a potem 10 samochodem do Warszawy....
z czego 4 h w Niemczech i 6 h w Polsce (a droga tak pół na pół wychodzi).... -
nie słyszałem...
-
ja bym pojechał i do Stanow tylko drogi nie zbudowali :(
jestem długodystansowcem - mogę jechać i 30 godzin z małymi przerwami... -
a moja koleżanka pytała ile czasu się jedzie samochodem na Dominikanę :)))
-
- witraża, bo jest taki nietypowy - malowane sylwetki na szkle, a nie składane z mozaiki kawałeczków - dzięki temy rysunek bardzo zyskuje na szczegółach
- zdjęcia, bo udało Ci się to ładnie pokazać
a plus znowu mi się nie zatwierdził - albo ja jestem za szybki na Kolumbera, albo on za wolny dla mnie... :)
-
przecież się śmieję!!!
ja kochałem geografię, jakoś wchodziły mi do głowy lokalizacje i nazwy, ale teraz
podpieram się mapą i googlami :)))
teraz GPS, inne cuda... -
i na mnie ;)
-
Renato:
...Drogie dzieci, a gdzie jest wieża Eiffle'a?
Nie wiem proszę Pani, nie braliśmy... :))
:)