Komentarze użytkownika dino, strona 825

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.06.2009 17:49)
    tusiaiwojtek, manki :)
  2. dino
    dino (04.06.2009 17:49)
    tusiaiwojtek, manki :)
  3. dino
    dino (04.06.2009 17:47)
    tusiaiwojtek :)
  4. dino
    dino (04.06.2009 17:46)
    kuniu, manki, Renata, tusiaiwojtek :)
  5. dino
    dino (04.06.2009 7:31)
    chyba właśnie zaczął się śmiać... :)
  6. dino
    dino (04.06.2009 7:30)
    Z niemałym ziewankiem mówię Wszystkim - Dzień Dobry!!!
  7. dino
    dino (04.06.2009 7:27)
    to prawda - znikam na wiele godzin w ciągu dnia w pracy, a często pracuję wieczorami - to już pewien styl życia

    pozdrawiam )
  8. dino
    dino (04.06.2009 7:25)
    Heniu :)
  9. dino
    dino (04.06.2009 7:25)
    Heniu :)
  10. dino
    dino (04.06.2009 7:25)
    Heniu :)