Komentarze użytkownika dino, strona 819

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.06.2009 19:37)
    ale to zaszczyt mieszkać w niepowtarzalnej bryle....
  2. dino
    dino (04.06.2009 19:33)
    ciekawie - piękna jesień - tylko ten kawałek dachu z rynną...
  3. dino
    dino (04.06.2009 19:32)
    bardzo dobre! - jeden z moich ulubionych tematów - woda :)
  4. dino
    dino (04.06.2009 19:31)
    no ładnie!
  5. dino
    dino (04.06.2009 19:31)
    ciekawy most - jest gdzie postać w czasie deszczu :))
  6. dino
    dino (04.06.2009 19:25)
    poszli chłopaki w górę z tą budowlą...
  7. dino
    dino (04.06.2009 19:23)
    Bauer to ma chatę :))
  8. dino
    dino (04.06.2009 19:18)
    Edyta :)
  9. dino
    dino (04.06.2009 19:18)
    Edyta :)
  10. dino
    dino (04.06.2009 19:17)
    Edyta :)