Komentarze użytkownika dino, strona 818

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.06.2009 21:38)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  2. dino
    dino (04.06.2009 21:37)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  3. dino
    dino (04.06.2009 21:37)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  4. dino
    dino (04.06.2009 21:36)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  5. dino
    dino (04.06.2009 21:36)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  6. dino
    dino (04.06.2009 21:35)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)
  7. dino
    dino (04.06.2009 21:34)
    Iwonka, Edyta :)
  8. dino
    dino (04.06.2009 21:34)
    Iwonka, Edyta, Agnieszka :)
  9. dino
    dino (04.06.2009 19:51)
    pod San Francisco las wiatraków nie przeszkadza..... nawet się ludzie cieszą, bo mniej płacą za energię jak się zdeklarują, że z wiatraków... :)
  10. dino
    dino (04.06.2009 19:50)
    przecież to są rodzice.....dzieciaki zostały w domu.....:)