Komentarze użytkownika dino, strona 817

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.06.2009 21:45)
    oooo! to ta rozeta jest u mnie zrobiona od środka...
  2. dino
    dino (04.06.2009 21:45)
    Sławku :)
  3. dino
    dino (04.06.2009 21:44)
    Sławku :)
  4. dino
    dino (04.06.2009 21:44)
    codzieninny :)
  5. dino
    dino (04.06.2009 21:44)
    Monika :)
  6. dino
    dino (04.06.2009 21:44)
    codzieninny :)
  7. dino
    dino (04.06.2009 21:43)
    Sławek, codzieninny, szalona bestyjka :)

    Obiecałem Joli zdjęcia ze środka - byłem w .......................październiku 2002
  8. dino
    dino (04.06.2009 21:41)
    Agnieszka, Sławek, Iwonka, Edyta :)
  9. dino
    dino (04.06.2009 21:39)
    Iwonka, Agnieszka :)
  10. dino
    dino (04.06.2009 21:38)
    Iwonka, Agnieszka, Edyta :)