Komentarze użytkownika dino, strona 807

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.06.2009 23:26)
    Sławku ;)
  2. dino
    dino (04.06.2009 23:21)
    warto!

    dzięki Jolu :)
  3. dino
    dino (04.06.2009 23:20)
    a dziękuję - obejrzyj ze środka :)
  4. dino
    dino (04.06.2009 23:14)
    Moniko :)
  5. dino
    dino (04.06.2009 23:08)
    bez mapy i nosa się nie da :))
  6. dino
    dino (04.06.2009 23:05)
    niezłe chmury na horyzoncie :)
  7. dino
    dino (04.06.2009 23:05)
    Witaj nowa Kolumberko :)
    pozdrawiam...
  8. dino
    dino (04.06.2009 23:01)
    city :)
  9. dino
    dino (04.06.2009 22:58)
    fiera!!! dzięki...
    uważaj zmarzniesz...:)
  10. dino
    dino (04.06.2009 22:58)
    jacek.so :)