Komentarze użytkownika dino, strona 629
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
z kafelka :)
-
dwie dziewiątki ?? :)
-
"oko wysilam" - hi hi :)
-
fiera plusi znów po nocy :)
dzięki!
-
troszku tekstu......zapodaj....:)
-
"...Święty Antoni, Święty Antoni, serce zgubiłam na bruku....."
:)
-
:)))
-
Andrzeju, kusisz tymi Hawajami.....daleko trochę,
ale jak się zbiorę w sobie to im taki nalot zrobię na Pearl Harbor, że Japońców zapomną....
:)
-
zacnie stoi....jak nos nosorożca....:)
-
amazonka....
-
z kafelka :)
-
dwie dziewiątki ?? :)
-
"oko wysilam" - hi hi :)
-
fiera plusi znów po nocy :)
dzięki! -
troszku tekstu......zapodaj....:)
-
"...Święty Antoni, Święty Antoni, serce zgubiłam na bruku....."
:) -
:)))
-
Andrzeju, kusisz tymi Hawajami.....daleko trochę,
ale jak się zbiorę w sobie to im taki nalot zrobię na Pearl Harbor, że Japońców zapomną....
:) -
zacnie stoi....jak nos nosorożca....:)
-
amazonka....