Komentarze użytkownika dino, strona 628
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
utrzymasz sekator?? :)
-
ciężko....... zmiany, zmiany...
pracować trzeba.....
-
cześć koleżanko :)
-
Andrzeju...dzięki za Twoje odwiedziny...może się skuszę...:)
i to kusi i tp nęci...czasu brak...:)
-
też jestem ZA opisaniem... :)
-
o kogo moje oczy widzą.... Dzieńdoeberek...:)
-
to ja na dzisiaj miłym koleżankom mówię - Dobranoc...:)
-
doszedłem do końca....i chcę więcej :)
-
może i płozy? albo inne skrętki...
-
utrzymasz sekator?? :)
-
ciężko....... zmiany, zmiany...
pracować trzeba..... -
cześć koleżanko :)
-
Andrzeju...dzięki za Twoje odwiedziny...może się skuszę...:)
i to kusi i tp nęci...czasu brak...:) -
też jestem ZA opisaniem... :)
-
o kogo moje oczy widzą.... Dzieńdoeberek...:)
-
to ja na dzisiaj miłym koleżankom mówię - Dobranoc...:)
-
doszedłem do końca....i chcę więcej :)
-
może i płozy? albo inne skrętki...
stary odzywaj się...radiostacja Ci padła....? :)
Dzisiaj rocznica zburzenia Bastylii, taka mała rewolucja była...
ujawnij się przyjacielu...no!