Komentarze użytkownika dino, strona 628

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.07.2009 16:16)
    Tylko czy Voy na nasłuchu jest....



    stary odzywaj się...radiostacja Ci padła....? :)

    Dzisiaj rocznica zburzenia Bastylii, taka mała rewolucja była...
    ujawnij się przyjacielu...no!
  2. dino
    dino (14.07.2009 15:57)
    utrzymasz sekator?? :)
  3. dino
    dino (14.07.2009 15:51)
    ciężko....... zmiany, zmiany...

    pracować trzeba.....
  4. dino
    dino (14.07.2009 15:43)
    cześć koleżanko :)
  5. dino
    dino (14.07.2009 15:33)
    Andrzeju...dzięki za Twoje odwiedziny...może się skuszę...:)

    i to kusi i tp nęci...czasu brak...:)
  6. dino
    dino (14.07.2009 15:31)
    też jestem ZA opisaniem... :)
  7. dino
    dino (14.07.2009 15:29)
    o kogo moje oczy widzą.... Dzieńdoeberek...:)
  8. dino
    dino (14.07.2009 1:57)
    to ja na dzisiaj miłym koleżankom mówię - Dobranoc...:)
  9. dino
    dino (14.07.2009 1:55)
    doszedłem do końca....i chcę więcej :)
  10. dino
    dino (14.07.2009 1:54)
    może i płozy? albo inne skrętki...