Komentarze użytkownika dino, strona 631

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.07.2009 0:48)
    nalot....
  2. dino
    dino (14.07.2009 0:47)
    wysoka łąka......tzn. kwiaty :)
  3. dino
    dino (14.07.2009 0:46)
    jakoś się musi rozładować napięcie.....:)
  4. dino
    dino (14.07.2009 0:45)
    trzonowce :)
  5. dino
    dino (14.07.2009 0:45)
    ładnie pokazałeś :)
  6. dino
    dino (14.07.2009 0:44)
    troszku dołu brakuje....
  7. dino
    dino (13.07.2009 21:33)
    królu Midasie - czego nie dotknąłeś tego dnia w złoto się obróciło... :)
  8. dino
    dino (13.07.2009 21:28)
    ładnie skomentowaliście...dla mnie Bałtyk jest piękny,

    ale na krótkie wypady niestety....
  9. dino
    dino (13.07.2009 21:26)
    okazały...
  10. dino
    dino (13.07.2009 21:24)
    masz te kolorki Zbyszku...:)