Komentarze użytkownika dino, strona 631
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
nalot....
-
wysoka łąka......tzn. kwiaty :)
-
jakoś się musi rozładować napięcie.....:)
-
trzonowce :)
-
ładnie pokazałeś :)
-
troszku dołu brakuje....
-
królu Midasie - czego nie dotknąłeś tego dnia w złoto się obróciło... :)
-
ładnie skomentowaliście...dla mnie Bałtyk jest piękny,
ale na krótkie wypady niestety....
-
okazały...
-
masz te kolorki Zbyszku...:)
-
nalot....
-
wysoka łąka......tzn. kwiaty :)
-
jakoś się musi rozładować napięcie.....:)
-
trzonowce :)
-
ładnie pokazałeś :)
-
troszku dołu brakuje....
-
królu Midasie - czego nie dotknąłeś tego dnia w złoto się obróciło... :)
-
ładnie skomentowaliście...dla mnie Bałtyk jest piękny,
ale na krótkie wypady niestety.... -
okazały...
-
masz te kolorki Zbyszku...:)