Komentarze użytkownika dino, strona 626
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
się mi podoba...
-
Mariolka - trzeba mieć do tego odpowiednią żyłkę.......
:)
-
wiesz co, obejrzałem zdjęcia....tak na wyrost daję plus....napisz więcej, proszę :)
-
przecież on się Was bał.....
-
...niebieskie migdały.... :)
-
no i do d.... z tym wpisywaniem.....
miało być:
piękności...
szyi i uszu długości....:)
-
szyi i uszy długości......:)
-
:)
-
wow! następny piękny :)
-
się mi podoba...
-
Mariolka - trzeba mieć do tego odpowiednią żyłkę.......
:) -
wiesz co, obejrzałem zdjęcia....tak na wyrost daję plus....napisz więcej, proszę :)
-
przecież on się Was bał.....
-
...niebieskie migdały.... :)
-
no i do d.... z tym wpisywaniem.....
miało być:
piękności...
szyi i uszu długości....:) -
szyi i uszy długości......:)
-
:)
-
wow! następny piękny :)
:))