Komentarze użytkownika dino, strona 626

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.07.2009 20:00)
    ....albo "białe noce"....


    :))
  2. dino
    dino (14.07.2009 18:46)
    się mi podoba...
  3. dino
    dino (14.07.2009 18:45)
    Mariolka - trzeba mieć do tego odpowiednią żyłkę.......

    :)
  4. dino
    dino (14.07.2009 18:35)
    wiesz co, obejrzałem zdjęcia....tak na wyrost daję plus....napisz więcej, proszę :)
  5. dino
    dino (14.07.2009 18:30)
    przecież on się Was bał.....
  6. dino
    dino (14.07.2009 18:29)
    ...niebieskie migdały.... :)
  7. dino
    dino (14.07.2009 18:19)
    no i do d.... z tym wpisywaniem.....

    miało być:


    piękności...
    szyi i uszu długości....:)
  8. dino
    dino (14.07.2009 18:18)
    szyi i uszy długości......:)
  9. dino
    dino (14.07.2009 18:17)
    :)
  10. dino
    dino (14.07.2009 18:17)
    wow! następny piękny :)