Komentarze użytkownika dino, strona 584

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (02.08.2009 23:45)
    dzięki :)
  2. dino
    dino (02.08.2009 23:22)
    dopisały :)
  3. dino
    dino (02.08.2009 23:21)
    bo to te klimaty :)
  4. dino
    dino (02.08.2009 23:20)
    Sławku - dzięki za pierwszy głos :)
  5. dino
    dino (02.08.2009 21:54)
    Smoku - Twoja moc sprawcza jest niesamowita.....mam miejsca na jachcie na Galapagos....w styczniu... :)
  6. dino
    dino (02.08.2009 21:21)
    carrie.carrie - dzięki za plusa :)
  7. dino
    dino (02.08.2009 20:57)
    :)
  8. dino
    dino (02.08.2009 18:26)
    leonka :)
  9. dino
    dino (02.08.2009 18:26)
    ptak :)
  10. dino
    dino (02.08.2009 18:26)
    ptak :)