Komentarze użytkownika dino, strona 553

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.08.2009 9:29)
    Ooo! Jak fajnie, że się odzywasz.....
    I zaraz potem ta seria komentarzy i plusów.......małe porządki robił voyager i ja też postanowiłem zrobić okładki dla kilkudziesięciu zdjęć :)

    Bobi - BARDZO dziękuję!
  2. dino
    dino (07.08.2009 2:13)
    :)))
  3. dino
    dino (07.08.2009 2:13)
    ".....Dla tych wszystkich, którzy wciąż nie mogą się nadziwić temu, jaki piękny i fascynujący jest świat i tych, którzy przywieźli lub dopiero przywiozą z wakacji zdjęcia niesamowitych miejsc i zjawisk, przygotowaliśmy wakacyjny konkurs fotograficzny...."


    ...tencza srencza..............nie dla wszystkich :(
  4. dino
    dino (07.08.2009 1:09)
    bardzo...
  5. dino
    dino (07.08.2009 1:07)
    Było i utknęło w setkach innych....a tak łatwiej zobaczyć...
  6. dino
    dino (07.08.2009 0:47)
    moje ulubione spod Antwerpii:

    http://www.dekoninck.be/home.php?lan=EN
  7. dino
    dino (07.08.2009 0:45)
    @Mimbla :)))
  8. dino
    dino (07.08.2009 0:42)
    mnie się podoba...
  9. dino
    dino (07.08.2009 0:30)
    no i jeszcze byka strzeliłem cholera.... bierze statyw oczywiście....
  10. dino
    dino (07.08.2009 0:27)
    nauczył się - bieże statyw......ludzieee!!!

    zfiesz - wypoczywaj :)