Komentarze użytkownika dino, strona 547
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
wiele osób ma takie skojarzenia :)
-
źródełko wyschło ? :))
-
Wiesz, to kawałek chlubnej historii polskiego przemysłu spirytusowo-winno-spożywczego :)))
-
Moniko - zauważyłem Twoje plusy - dzięki :)
-
najpiękniejsze polskie drzewo,
w najpiękniejszej porze roku,
w swojej najpiękniejszej szacie :)))
-
tutaj suchy.....ale jak on pięknie potrafi przeciekać :))))
-
Sławku - dzięki za plusy w ciągu dnia.....widzisz jak ożyły zdjęcia po wsadzeniu w okładki :)))
Prawdziwe plusobranie :)))
-
świetne!
-
Potrzebowałbym chociaż trzech wieczorów licząc na takie zdjęcia.....
http://www.larios.gr/gallery_83708.html
zazdroszczę ich autorowi :)
-
bardzo podobne do Utah.....Sławek miał rację :)
-
wiele osób ma takie skojarzenia :)
-
źródełko wyschło ? :))
-
Wiesz, to kawałek chlubnej historii polskiego przemysłu spirytusowo-winno-spożywczego :)))
-
Moniko - zauważyłem Twoje plusy - dzięki :)
-
najpiękniejsze polskie drzewo,
w najpiękniejszej porze roku,
w swojej najpiękniejszej szacie :))) -
tutaj suchy.....ale jak on pięknie potrafi przeciekać :))))
-
Sławku - dzięki za plusy w ciągu dnia.....widzisz jak ożyły zdjęcia po wsadzeniu w okładki :)))
Prawdziwe plusobranie :))) -
świetne!
-
Potrzebowałbym chociaż trzech wieczorów licząc na takie zdjęcia.....
http://www.larios.gr/gallery_83708.html
zazdroszczę ich autorowi :) -
bardzo podobne do Utah.....Sławek miał rację :)