Komentarze użytkownika dino, strona 547

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.08.2009 23:51)
    wiele osób ma takie skojarzenia :)
  2. dino
    dino (07.08.2009 23:42)
    źródełko wyschło ? :))
  3. dino
    dino (07.08.2009 22:19)
    Wiesz, to kawałek chlubnej historii polskiego przemysłu spirytusowo-winno-spożywczego :)))
  4. dino
    dino (07.08.2009 22:13)
    Moniko - zauważyłem Twoje plusy - dzięki :)
  5. dino
    dino (07.08.2009 22:09)
    najpiękniejsze polskie drzewo,
    w najpiękniejszej porze roku,
    w swojej najpiękniejszej szacie :)))
  6. dino
    dino (07.08.2009 22:08)
    tutaj suchy.....ale jak on pięknie potrafi przeciekać :))))
  7. dino
    dino (07.08.2009 22:06)
    Sławku - dzięki za plusy w ciągu dnia.....widzisz jak ożyły zdjęcia po wsadzeniu w okładki :)))


    Prawdziwe plusobranie :)))
  8. dino
    dino (07.08.2009 22:03)
    świetne!
  9. dino
    dino (07.08.2009 22:02)
    Potrzebowałbym chociaż trzech wieczorów licząc na takie zdjęcia.....


    http://www.larios.gr/gallery_83708.html

    zazdroszczę ich autorowi :)
  10. dino
    dino (07.08.2009 21:59)
    bardzo podobne do Utah.....Sławek miał rację :)