Komentarze użytkownika dino, strona 532
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
Mieliście super wyprawę. Gratuluję! Mnóstwo wrażeń. Będzie co jeszcze długo wspominać :)
-
A więc udało się...gratuluję wytrwałości :)
-
a niech będzie....z ramką..... :)
-
ale ta lampa.... :)
-
Edytko - dzięki :)
-
No zwiedzaj inne miejsca.... :)
Życzę wielu pozytywnych wrażeń.. :)
-
wprost nieprawdopodobne....tak sobie leżały......że też cholera u nas tak nie leżą.....nad Wisłą...... :)
-
i tak nagle zbiednieli......nic dziwnego zamiast postawić dom na skale.....budowali na piasku.... :)
-
flusz :)
-
latyn :)
-
Mieliście super wyprawę. Gratuluję! Mnóstwo wrażeń. Będzie co jeszcze długo wspominać :)
-
A więc udało się...gratuluję wytrwałości :)
-
a niech będzie....z ramką..... :)
-
ale ta lampa.... :)
-
Edytko - dzięki :)
-
No zwiedzaj inne miejsca.... :)
Życzę wielu pozytywnych wrażeń.. :) -
wprost nieprawdopodobne....tak sobie leżały......że też cholera u nas tak nie leżą.....nad Wisłą...... :)
-
i tak nagle zbiednieli......nic dziwnego zamiast postawić dom na skale.....budowali na piasku.... :)
-
flusz :)
-
latyn :)