Komentarze użytkownika dino, strona 532

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (17.08.2009 1:27)
    Mieliście super wyprawę. Gratuluję! Mnóstwo wrażeń. Będzie co jeszcze długo wspominać :)
  2. dino
    dino (17.08.2009 0:55)
    A więc udało się...gratuluję wytrwałości :)
  3. dino
    dino (17.08.2009 0:02)
    a niech będzie....z ramką..... :)
  4. dino
    dino (16.08.2009 23:56)
    ale ta lampa.... :)
  5. dino
    dino (16.08.2009 22:28)
    Edytko - dzięki :)
  6. dino
    dino (16.08.2009 22:26)
    No zwiedzaj inne miejsca.... :)
    Życzę wielu pozytywnych wrażeń.. :)
  7. dino
    dino (16.08.2009 19:52)
    wprost nieprawdopodobne....tak sobie leżały......że też cholera u nas tak nie leżą.....nad Wisłą...... :)
  8. dino
    dino (16.08.2009 19:35)
    i tak nagle zbiednieli......nic dziwnego zamiast postawić dom na skale.....budowali na piasku.... :)
  9. dino
    dino (16.08.2009 19:19)
    flusz :)
  10. dino
    dino (16.08.2009 19:19)
    latyn :)