Komentarze użytkownika dino, strona 512

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.08.2009 2:33)
    więcej opisu bym prosił.....bo ciekawe miejsca....
  2. dino
    dino (25.08.2009 2:30)
    Kasia - żyjesz?? Pewnie, że gdzieś..... :))


    Pozdrawiam....
  3. dino
    dino (25.08.2009 2:29)
    na werbelku sobie gra..... :)
  4. dino
    dino (25.08.2009 2:28)
    i coś się mało zrobiło....wszystkiego....Magda....popraw się :)
  5. dino
    dino (25.08.2009 2:26)
    nie jest to bardzo różne spojrzenie od mojego........niesnowboardzisty... :)
  6. dino
    dino (25.08.2009 2:23)
    cała sztaba..........cukru.... :))
  7. dino
    dino (25.08.2009 2:22)
    :)


    jutro nie da rady....niestety....
  8. dino
    dino (25.08.2009 2:22)
    ech, ach, och......!!!
  9. dino
    dino (25.08.2009 2:20)
    ech, ach, och......!!!
  10. dino
    dino (25.08.2009 2:20)
    niby nie będę już tak daleko, ale jednak....