Komentarze użytkownika dino, strona 483
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
flusz :)
-
ojej....ależ mi się ciepło zrobiło na sercu......jak oglądałem Monet'a na żywo w muzeum Van Gogh'a w Amsterdamie strasznie mi się podobał, ale że aż takie porównanie.....,.dziękuję :)
-
Jedź dziewczyno koniecznie... :)
-
Dzięki za plusy - pozdrawiam :)
-
focus :)
-
...kokardki bardzo twarzowe... :)
-
ładnie skadrowałaś :)
-
uroczy słonik...
-
Jak widać na miłość nigdy nie jest za późno..... :)
Bardzo dawno (w czasach studenckich) byłem w Żilinie i z grupą poszliśmy na szlak....przepiękne widoki...
-
wypasiona....
-
flusz :)
-
ojej....ależ mi się ciepło zrobiło na sercu......jak oglądałem Monet'a na żywo w muzeum Van Gogh'a w Amsterdamie strasznie mi się podobał, ale że aż takie porównanie.....,.dziękuję :)
-
Jedź dziewczyno koniecznie... :)
-
Dzięki za plusy - pozdrawiam :)
-
focus :)
-
...kokardki bardzo twarzowe... :)
-
ładnie skadrowałaś :)
-
uroczy słonik...
-
Jak widać na miłość nigdy nie jest za późno..... :)
Bardzo dawno (w czasach studenckich) byłem w Żilinie i z grupą poszliśmy na szlak....przepiękne widoki... -
wypasiona....