Komentarze użytkownika dino, strona 483

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.09.2009 21:28)
    flusz :)
  2. dino
    dino (01.09.2009 21:25)
    ojej....ależ mi się ciepło zrobiło na sercu......jak oglądałem Monet'a na żywo w muzeum Van Gogh'a w Amsterdamie strasznie mi się podobał, ale że aż takie porównanie.....,.dziękuję :)
  3. dino
    dino (01.09.2009 21:23)
    Jedź dziewczyno koniecznie... :)
  4. dino
    dino (01.09.2009 21:22)
    Dzięki za plusy - pozdrawiam :)
  5. dino
    dino (01.09.2009 21:21)
    focus :)
  6. dino
    dino (01.09.2009 14:52)
    ...kokardki bardzo twarzowe... :)
  7. dino
    dino (01.09.2009 14:44)
    ładnie skadrowałaś :)
  8. dino
    dino (01.09.2009 14:43)
    uroczy słonik...
  9. dino
    dino (01.09.2009 14:41)
    Jak widać na miłość nigdy nie jest za późno..... :)


    Bardzo dawno (w czasach studenckich) byłem w Żilinie i z grupą poszliśmy na szlak....przepiękne widoki...
  10. dino
    dino (01.09.2009 14:30)
    wypasiona....