Komentarze użytkownika dino, strona 485

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.09.2009 13:51)
    Wrzuciłem chyba cztery pod Moją Warszawę...
  2. dino
    dino (01.09.2009 13:50)
    Nie wiem o czym mówisz? :))))

    ...wypocin.....no przestań...
  3. dino
    dino (01.09.2009 13:49)
    :)) Bardzo możliwe. Mój kolega rozmawiał z chyba dwoma chłopakami z Torunia, którzy stali zaraz przy ogrodzeniu i czasem wpuszczali go do przodu. Miał biały obiektyw 100-400 Ca.......

    :)


  4. dino
    dino (01.09.2009 13:40)
    może to jest płochacz???
  5. dino
    dino (31.08.2009 22:16)
    zaliczony :)
  6. dino
    dino (31.08.2009 22:07)
    :)
  7. dino
    dino (31.08.2009 22:06)
    suuuper to zrobiłaś!!!

    wracam po raz czwarty!!!
  8. dino
    dino (31.08.2009 21:47)
    >rebel - nawet portret z tej odległości komponuje się zdecydowanie lepiej z pionie niż w poziomie....pani jest raczej węższa niż szersza :)))

    ...takie moje skromne zdanie, ale jak mówiła babcia od maści na szczury:

    - " Moźna tak i ..............moźna tak...."
  9. dino
    dino (31.08.2009 21:37)
    ...ja już nie będę mówił co chciałbym mieć....... :)
  10. dino
    dino (31.08.2009 21:26)
    no doświetla kadr jak........dobra blenda :)