Komentarze użytkownika dino, strona 465

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.09.2009 15:03)
    hi hi...udało się :)

    zobaczyć takie "gradka"....to prawdziwa przyjemność....
  2. dino
    dino (05.09.2009 14:59)
    zmieniam kolejność na jedynce :)

    jak to się stało, że jeszcze mojego pozytywa zabrakło??

    :)
  3. dino
    dino (05.09.2009 14:57)
    >Powsinogo - Ćmy wylatują z...nienacka...:))


    Horyzonty lubię takie, żeby nie męczyć głowy przy oglądaniu zdjęć.... :)

    Przestrzeń, w której podróżujemy nie jest zakrzywiona.....można powiedzieć jest elastyczna.... :)
  4. dino
    dino (05.09.2009 14:52)
    Żyjecie :
    Dzięki za pozdrowienia i ja również po raz kolejny.... :)

    Kasiu,
    atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
    dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
    że to "nie o podróżach" :)))

    Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))

    Zaglądaj często!!!
  5. dino
    dino (05.09.2009 14:51)
    Kasiu,
    atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
    dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
    że to "nie o podróżach" :)))

    Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))

    Zaglądaj często!!!
  6. dino
    dino (05.09.2009 14:43)
    po prostu stary .....odnowiony dino....i tyle,
    wielu rzeczy już nie zmienię, więc jeśli tu mogę...........w tak ograniczonymn zakresie....


    :)
  7. dino
    dino (05.09.2009 1:46)
    Za plusiki podziękować spieszę :)
  8. dino
    dino (05.09.2009 0:53)
    góry lewitują nad miastem....
  9. dino
    dino (05.09.2009 0:51)
    odkurzone :)

    little.urpip - dziękuję :)
  10. dino
    dino (05.09.2009 0:50)
    mamy to we krwi....:)

    Rozmowy w Toku Na Każdy Temat....