Komentarze użytkownika dino, strona 465
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
zmieniam kolejność na jedynce :)
jak to się stało, że jeszcze mojego pozytywa zabrakło??
:)
-
>Powsinogo - Ćmy wylatują z...nienacka...:))
Horyzonty lubię takie, żeby nie męczyć głowy przy oglądaniu zdjęć.... :)
Przestrzeń, w której podróżujemy nie jest zakrzywiona.....można powiedzieć jest elastyczna.... :)
-
Żyjecie :
Dzięki za pozdrowienia i ja również po raz kolejny.... :)
Kasiu,
atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
że to "nie o podróżach" :)))
Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))
Zaglądaj często!!!
-
Kasiu,
atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
że to "nie o podróżach" :)))
Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))
Zaglądaj często!!!
-
po prostu stary .....odnowiony dino....i tyle,
wielu rzeczy już nie zmienię, więc jeśli tu mogę...........w tak ograniczonymn zakresie....
:)
-
Za plusiki podziękować spieszę :)
-
góry lewitują nad miastem....
-
odkurzone :)
little.urpip - dziękuję :)
-
mamy to we krwi....:)
Rozmowy w Toku Na Każdy Temat....
-
zmieniam kolejność na jedynce :)
jak to się stało, że jeszcze mojego pozytywa zabrakło??
:) -
>Powsinogo - Ćmy wylatują z...nienacka...:))
Horyzonty lubię takie, żeby nie męczyć głowy przy oglądaniu zdjęć.... :)
Przestrzeń, w której podróżujemy nie jest zakrzywiona.....można powiedzieć jest elastyczna.... :) -
Żyjecie :
Dzięki za pozdrowienia i ja również po raz kolejny.... :)
Kasiu,
atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
że to "nie o podróżach" :)))
Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))
Zaglądaj często!!!
-
Kasiu,
atmosfera się odradza, noce spędzone przed kompem mimo braku ruchu potrafią bardzo ożywić,
dać motywację to jakiegoś działania. Dyskusje wracają....chociaż voyager sprowadza zaraz na ziemię,
że to "nie o podróżach" :)))
Dobry humor to dobro, które trudno zadusić, jeśli jego posiadacze chcą się nim dzielić :))
Zaglądaj często!!!
-
po prostu stary .....odnowiony dino....i tyle,
wielu rzeczy już nie zmienię, więc jeśli tu mogę...........w tak ograniczonymn zakresie....
:) -
Za plusiki podziękować spieszę :)
-
góry lewitują nad miastem....
-
odkurzone :)
little.urpip - dziękuję :) -
mamy to we krwi....:)
Rozmowy w Toku Na Każdy Temat....
zobaczyć takie "gradka"....to prawdziwa przyjemność....