Komentarze użytkownika dino, strona 467

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (05.09.2009 0:01)
    późniejszym popołudniem (w lato około 17.00, w zimie oczywiście wcześniej)
    pięknie Słońce zagląda do środka...
  2. dino
    dino (04.09.2009 23:46)
    Czy aby napewno dutch, a nie holand...??? ;)
  3. dino
    dino (04.09.2009 23:45)
    w dzień też pięknie wygląda ta dzielnica.... :)
  4. dino
    dino (04.09.2009 23:44)
    aligator krzywousty.... :)
  5. dino
    dino (04.09.2009 23:43)
    Aniu, witaj na Kolumberze!

    Od razu dziękuję za dużo plusików :)

    Pozdrawiam :)
  6. dino
    dino (04.09.2009 23:34)
    Hopperq, w Antelope za ciemno nie było..?

    Łapałem tyle światła ile się dało :)

    Pozdrawiam i dziękuję!
  7. dino
    dino (04.09.2009 23:32)
    Oj City, to porządki były....

    A może poproszę Kolumbera, żeby jawnie stworzyć podróż typu: zdjęcia bez opisu :))))
  8. dino
    dino (04.09.2009 23:24)
    boczne freski są bardzo piękne (sceny z życia Mojżesza i sceny z życia Chrystusa)...nie tylko ten słynny sufit i front...
  9. dino
    dino (04.09.2009 23:19)
    Widzisz Moniko, patrzę i czegoś nie mogłem zrozumieć....byłem przekonany, że już dawno.
    Cieszę, że przyjęłaś zaproszenie.

    :)
  10. dino
    dino (04.09.2009 23:18)
    Ojej, moi Kochani Kolumberowicze....następna bariera pokonana.....
    ...licznik bije, wszystko dzięki WAM.


    BARDZO serdecznie dziękuję :)