Komentarze użytkownika dino, strona 456

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (09.09.2009 17:36)
    jak ludzie.............ludzie też się zmieniają......................
  2. dino
    dino (09.09.2009 17:29)
    :))))
  3. dino
    dino (09.09.2009 17:28)
    ....z nocnej wracali wycieczki.....
  4. dino
    dino (09.09.2009 17:28)
    :)
  5. dino
    dino (09.09.2009 17:26)
    alternatywne źródła energii.....Unia nacisk kładzie na wykorzystanie......co najmniej 8% energii ma być ze źródeł odnawialnych........tylko owsa podsypać..... :)))
  6. dino
    dino (09.09.2009 17:25)
    Sławo - dzięki !
  7. dino
    dino (09.09.2009 17:24)
    :)
  8. dino
    dino (09.09.2009 17:23)
    kto rzucił tygrysa.....się pytam ???? :)))
  9. dino
    dino (09.09.2009 17:19)
    Robercie.....wysyp plusów jak grzybów jakiś nastąpił.....mam trochę roboty z mailami :)))
  10. dino
    dino (09.09.2009 17:18)
    Myślisz, że co nie zabronione to dozwolone......ci panowie, co często stoją na środku ronda, chyba tego nie rozumieją...