Komentarze użytkownika voyager747, strona 619

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:59)
    dokładnie
  2. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:58)
    dzięki, to widok na port z fortu
  3. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:58)
    dzięki, to ze wzgórza przy bazylice
  4. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:58)
    dokładnie i to 5u na jednego turystę
  5. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:57)
    :)
  6. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:47)
    doczekało, ale nie wszystko :)
  7. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:46)
    ja nie biorę statywu, chociaż mam, ryż to w Chinach łatwo kupić :) pod Koloseum oczywiście cała masa handlarzy ze statywami: good price :)
  8. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:39)
    jest, od tyłu się wchodzi, tam jest winda
  9. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 20:31)
    też tak słyszałem, ale nie próbowałem :)
  10. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 19:45)
    no to kiszka :(