Komentarze użytkownika voyager747, strona 619
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dokładnie
-
dzięki, to widok na port z fortu
-
dzięki, to ze wzgórza przy bazylice
-
dokładnie i to 5u na jednego turystę
-
:)
-
doczekało, ale nie wszystko :)
-
ja nie biorę statywu, chociaż mam, ryż to w Chinach łatwo kupić :) pod Koloseum oczywiście cała masa handlarzy ze statywami: good price :)
-
jest, od tyłu się wchodzi, tam jest winda
-
też tak słyszałem, ale nie próbowałem :)
-
no to kiszka :(
-
dokładnie
-
dzięki, to widok na port z fortu
-
dzięki, to ze wzgórza przy bazylice
-
dokładnie i to 5u na jednego turystę
-
:)
-
doczekało, ale nie wszystko :)
-
ja nie biorę statywu, chociaż mam, ryż to w Chinach łatwo kupić :) pod Koloseum oczywiście cała masa handlarzy ze statywami: good price :)
-
jest, od tyłu się wchodzi, tam jest winda
-
też tak słyszałem, ale nie próbowałem :)
-
no to kiszka :(