Komentarze użytkownika voyager747, strona 620
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ale fajny, al baner już mniej
-
bym nie zgadł jakie to miasto :)
-
Gran Canaria w lipcu, to też chyba nie jest szczyt :) to jest jednak zimny Atlantyk
-
dzięki za zamek :)
-
dzięki
-
dzięki
-
miło mi Cie widzieć, jak zwykle :)
-
nie wyszły super, bo w środku ciemno, a na dworze chmury
-
Jeszcze trochę mam z tej świątyni, to dokleję.
-
żałowałem, że siadłem po tej stronie, bo po prawej było widać Rzym po starcie :) dzięki
-
ale fajny, al baner już mniej
-
bym nie zgadł jakie to miasto :)
-
Gran Canaria w lipcu, to też chyba nie jest szczyt :) to jest jednak zimny Atlantyk
-
dzięki za zamek :)
-
dzięki
-
dzięki
-
miło mi Cie widzieć, jak zwykle :)
-
nie wyszły super, bo w środku ciemno, a na dworze chmury
-
Jeszcze trochę mam z tej świątyni, to dokleję.
-
żałowałem, że siadłem po tej stronie, bo po prawej było widać Rzym po starcie :) dzięki