Komentarze użytkownika voyager747, strona 620

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 19:43)
    ale fajny, al baner już mniej
  2. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 19:41)
    bym nie zgadł jakie to miasto :)
  3. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 19:08)
    Gran Canaria w lipcu, to też chyba nie jest szczyt :) to jest jednak zimny Atlantyk
  4. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:58)
    dzięki za zamek :)
  5. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:57)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:57)
    dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:21)
    miło mi Cie widzieć, jak zwykle :)
  8. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:19)
    nie wyszły super, bo w środku ciemno, a na dworze chmury
  9. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:17)
    Jeszcze trochę mam z tej świątyni, to dokleję.
  10. voyager747
    voyager747 (15.02.2013 18:17)
    żałowałem, że siadłem po tej stronie, bo po prawej było widać Rzym po starcie :) dzięki