Komentarze użytkownika voyager747, strona 617

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:09)
    dzięki za odwiedziny, na pewno coś dorzucę jeszcze z Rzymu i Marsylii
  2. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:07)
    dzięki za odwiedziny
  3. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:07)
    dzięki za odwiedzinki
  4. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:04)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Matki_Bo%C5%BCej_Wi%C4%99kszej
  5. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:04)
    tak, jest piękna i wielka
  6. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:03)
    dokładnie, a dookoła życie współczesne
  7. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:02)
    tam nie było problemów z pogodą
  8. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:01)
    to ze wzgórza z bazyliką, dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 22:01)
    bardzo bogata, dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (16.02.2013 10:54)
    dobre i to :) a my po śniegu, dzięki za Lanza