Komentarze użytkownika voyager747, strona 617
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za odwiedziny, na pewno coś dorzucę jeszcze z Rzymu i Marsylii
-
dzięki za odwiedziny
-
dzięki za odwiedzinki
-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Matki_Bo%C5%BCej_Wi%C4%99kszej
-
tak, jest piękna i wielka
-
dokładnie, a dookoła życie współczesne
-
tam nie było problemów z pogodą
-
to ze wzgórza z bazyliką, dzięki
-
bardzo bogata, dzięki
-
dobre i to :) a my po śniegu, dzięki za Lanza
-
dzięki za odwiedziny, na pewno coś dorzucę jeszcze z Rzymu i Marsylii
-
dzięki za odwiedziny
-
dzięki za odwiedzinki
-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Matki_Bo%C5%BCej_Wi%C4%99kszej
-
tak, jest piękna i wielka
-
dokładnie, a dookoła życie współczesne
-
tam nie było problemów z pogodą
-
to ze wzgórza z bazyliką, dzięki
-
bardzo bogata, dzięki
-
dobre i to :) a my po śniegu, dzięki za Lanza