Komentarze użytkownika voyager747, strona 612

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 20:13)
    to ja bym chyba postawiał na inne :)
  2. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 20:10)
    dzięki, nie wiem co to te liczby :(
  3. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 19:32)
    ja aż dużo tych praktyki nie mam :)
  4. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 19:28)
    hm.... 32 ?
  5. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 19:00)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:59)
    dzięki :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:58)
    wszystkie są dobre :)
  8. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:57)
    masz podobne zdjęcia do moich, podobne niebo, światło, kontrast, kadrowanie, sam bym tak zrobił :)
  9. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:55)
    i fotka super
  10. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:55)
    tak szukałem, a po prawej już morze