Komentarze użytkownika voyager747, strona 612
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
to ja bym chyba postawiał na inne :)
-
dzięki, nie wiem co to te liczby :(
-
ja aż dużo tych praktyki nie mam :)
-
hm.... 32 ?
-
dzięki
-
dzięki :)
-
wszystkie są dobre :)
-
masz podobne zdjęcia do moich, podobne niebo, światło, kontrast, kadrowanie, sam bym tak zrobił :)
-
i fotka super
-
tak szukałem, a po prawej już morze
-
to ja bym chyba postawiał na inne :)
-
dzięki, nie wiem co to te liczby :(
-
ja aż dużo tych praktyki nie mam :)
-
hm.... 32 ?
-
dzięki
-
dzięki :)
-
wszystkie są dobre :)
-
masz podobne zdjęcia do moich, podobne niebo, światło, kontrast, kadrowanie, sam bym tak zrobił :)
-
i fotka super
-
tak szukałem, a po prawej już morze