Komentarze użytkownika voyager747, strona 610
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
no, nie każdemu jest to dane :) mało osób pewnie by powiązało Dubaj ze śniegiem :)
-
wiesz po czym łatwo poznać ?
-
a ja tutaj wcale nie byłem, ale chodzi mi o tzw. styl :)
-
to jest takie coś białe co min. pozwoliło Ci zobaczyć Dubaj :)
-
fajny, nie mam takiego :) stary musi być okropnie
-
to w hotelowym ogródku
-
ok, jest Twój
-
od rana się szykowały :) sporo napstrykałem, ale to tylko był ten jeden dzień, akurat nigdzie nie jeździliśmy
-
u nas śniegu dopadał, a u Was ? :) dzięki za Turcję
-
dzięki za całościowy przegląd
-
no, nie każdemu jest to dane :) mało osób pewnie by powiązało Dubaj ze śniegiem :)
-
wiesz po czym łatwo poznać ?
-
a ja tutaj wcale nie byłem, ale chodzi mi o tzw. styl :)
-
to jest takie coś białe co min. pozwoliło Ci zobaczyć Dubaj :)
-
fajny, nie mam takiego :) stary musi być okropnie
-
to w hotelowym ogródku
-
ok, jest Twój
-
od rana się szykowały :) sporo napstrykałem, ale to tylko był ten jeden dzień, akurat nigdzie nie jeździliśmy
-
u nas śniegu dopadał, a u Was ? :) dzięki za Turcję
-
dzięki za całościowy przegląd