Komentarze użytkownika voyager747, strona 613

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:53)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:53)
    nie z wakacji :)
  3. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:52)
    to jest właśnie uliczka przy, której mieszkałem, po wyjściu z hotelu taki miałem widok :)
  4. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:42)
    witam :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:41)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:41)
    dzięki, polecam odwiedzić, jest na co popatrzeć
  7. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:02)
    most jest bardzo fotogeniczny, dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 18:02)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 16:53)
    pogoda tak jak lubię, ładne niebo, chmurki :) zero deszczu
  10. voyager747
    voyager747 (18.02.2013 16:52)
    też o tym czytałem