Komentarze użytkownika voyager747, strona 613
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
nie z wakacji :)
-
to jest właśnie uliczka przy, której mieszkałem, po wyjściu z hotelu taki miałem widok :)
-
witam :)
-
dzięki
-
dzięki, polecam odwiedzić, jest na co popatrzeć
-
most jest bardzo fotogeniczny, dzięki
-
dzięki
-
pogoda tak jak lubię, ładne niebo, chmurki :) zero deszczu
-
też o tym czytałem
-
dzięki
-
nie z wakacji :)
-
to jest właśnie uliczka przy, której mieszkałem, po wyjściu z hotelu taki miałem widok :)
-
witam :)
-
dzięki
-
dzięki, polecam odwiedzić, jest na co popatrzeć
-
most jest bardzo fotogeniczny, dzięki
-
dzięki
-
pogoda tak jak lubię, ładne niebo, chmurki :) zero deszczu
-
też o tym czytałem